Dámske šľapky sú pohodlnými topánkami na leto

Dámske šľapky nemajú žiadneho konkurenta v oblasti najpohodlnejších topánok. Sú ľahké, pohodlné, dobre vyzerajú a dobre sa kombinujú s rôznymi outfitmi. V lete ich môžeme nosiť každý deň a nikdy sa neznudia!

Stojí za to nosiť šľapky?

Rozhodne áno! Šľapky sú pohodlnejšie než lodičky či mokasíny, ktoré v horúcich dňoch môžu byť veľmi nepohodlné. Šľapky môžu byť vyrobené z veľkého množstva materiálov a tiež môžu byť v rôznych štýloch. Môžu byť dosť extravagantné, ak si vyberiete neónovú farbu a tiež romantické, ak budú zdobené kvetmi alebo strapcami.

 

Kedy nosiť dámske šľapky?

Dámske šľapky sú dokonalé na každodenné nosenie. Keď nie ste v práci, nie sú žiadne racionálne dôvody, pre ktoré by ste nemohli nosiť šľapky pri každodennej rutine. Vybavovanie na pošte, návšteva benzínovej pumpy, potravín, kaviarne alebo jednoducho trávenie času s priateľmi kvalifikuje sa ako vhodné na nosenie šľapiek. Ak ste v spoločnosti vyžadujúcej iné topánky, vyberte si pár viac elegantných sandálov – stringi. Na pláži nie je nič lepšie ako vodoodolné šľapky, ktoré sú odolné voči vode, piesku aj vysokej tepote. Pohľadajte štýlové modely so vzormi, farbami a ozdobami, ktoré sa odlišujú od iných na stránke internetového obchodu https://www.shelovet.sk/ 

 

Určite by sa šľapky nemali nosiť v kancelárskych priestoroch. V niektorých kanceláriách sú povinné pravidlá pre odev tzv. dress-code. Ak aj nie sú žiadne pravidlá proti noseniu šľapiek, aj tak nezabezpečujú profesionálny vzhľad. Ale šľapky môžete jednoducho vložiť do kabelky, vďaka čomu sa hodia na cestu do práce alebo z práce, ale keď ste v kancelárii, rozhodne je lepšie obuť si mokasíny, balerínky alebo lodičky.

 

Čo si obliecť ku šľapkám?

 

Šľapky vo viac elegantnej verzii sa hodia na každodenné nosenie. Aké štylizácie je možné s nimi vytvoriť?

  • dámske šľapky s jemnými dlhými voľnými šatami v bielej farbe alebo s kvetmi,
  • šľapky s džínsovými šortkami a plážovou tunikou,
  • úzke nohavice, dámske šľapky a top na tenkých ramienkach,
  • šľapky a džínsové úzke nohavice a tričko s obľúbeným dizajnom.

Pridaj komentár