Lodičky na platforme s nadčasovým dizajnom

Lodičky na platforme sú motívom mnohých štýlov. Poskytujú elegantný vzhľad a zároveň športové pohodlie, a preto si ich ženy tak túžia vybrať pre svoj outfit. Zdôrazňujú individualitu, charakter a mestský vzhľad. Dodávajú kúzlo, vďaka ktorému každý, aj veľmi jednoduchý outfit získava pôvab, lesk a štýl.

 

Lodičky na platforme v ležérnych štýloch

 

Neformálne štylizácie sú v 21. storočí veľmi populárne. Sú pohodlné a vyzerajú atraktívne. Vedú vo svete módy a v mestských outfitoch. Lodičky na platforme dokonale ladia s takýmto štýlovými riešením. Je možné ich kombinovať s klasickými úzkymi nohavicami, svetrami oversize a bundami do pásu. Vyzerajú skvelo tiež s midi sukňami, džínsovými šortkami a rozšírenými šatami. Topánky sú ideálne do práce, kina a špeciálne udalosti. Sú veľmi univerzálne, takže sú „must have“ šatníku každej ženy. Platforma je vynikajúcou oporou pre nohy. Môže mať rôznu výšku. Topánky s platformou s rozmerom asi 8 centimetrov sú veľmi obľúbené. Veľmi často sa volia klasické čierne topánky. Ak dávate prednosť avantgardnejším štylizáciám, môžete si vybrať červené, tmavomodré alebo lososovo zafarbené podpätky. Vyzerajú vkusne a elegantne vo všetkých farbách.

 

Lodičky na platforme v moderných módnych trendoch

 

Vyššie uvedená obuv dokonale zapadá do moderných módnych trendov. Lodičky na platforme (https://www.shelovet.sk/slo_m_Damska-obuv_Damske-lodicky_Lodicky-na-vysokom-podpatku-1598.html) vo variante „open toe“ sú veľmi obľúbené. Vyznačujú sa tým, že majú otvorenú špičku. Sú veľmi elegantné. Kombinujú klasiku s nádychom avantgardy, určite upútajú pozornosť svojím jedinečným strihom. Za zmienku stojí tiež to, že vysoké podpätky sú populárne. Predstavujú samostatnú kapitolu vo svete módy a vyzerajú veľmi atraktívne. Môžu mať ozdobné remienky okolo členku, ktorý dobre držia nohu. Ako viete, platforma znižuje výšku podpätku, takže žena, ktorá nosí tento typ obuvi, sa môže cítiť krásne a zároveň pohodlne.

 

Ako zhrnutie stojí za to pripomenúť, že vysoké podpätky na platforme sú rozpoznateľné vo svete módy a odborníkmi považované za horúci trend. V ženskom šatníku sú nepochybne nenahraditeľné. Dodávajú charizma a charakter každému štýlu. Hodia sa dobre ako k obchodnému vzhľadu, tak k mestskému štýlu.

Pridaj komentár