Najmódnejšie letné sandále – ktorý model si vybrať?

V lete často chceme, aby styling vyzeral sviežo. Ako dosiahnuť tohto efektu bez zbytočného úsilia? Odpoveďou je dobre zvolená obuv. Dámske sandále sú typom obuvi, ktorou pri takýchto príležitostiach rozhodne stojí za to mať vo svojom šatníku. Aj keď tento rok neplánujete letné výlety do teplých miest, obujte si pohodlné a zaujímavé dámske sandále, ktoré spestria vašu štylizáciu.

 

Tenké pásiky a podpätok – letná, pohodlnejšia verzia vysokých podpätkov

 

Trendovým modelom dámskych topánok sú sandále na podpätku s tenkými pásikmi. V súčasnej dobe nájdete tieto typy obuvi v mnohých rôznych farbách a dizajnoch. K dispozícii sú tiež biele modely, takže aj budúce nevesty môžu ísť uličkou v módnych sandáloch so stabilným podpätkom. Dámske sandále v tejto verzii by mali byť veľmi minimalistické. Stačí podpätok a remienky na to, aby topánky vyzerali dobre, nepotrebujete nič iné. S čím nosiť takéto topánky? Stojí za to si vybrať midi sukne, ktoré dokonale doplnia letný vzhľad. Sandále tohto typu je možné nosiť tiež k typickému svadobnému oblečeniu – budú vyzerať krásne v kombinácii so štýlovými šatmi.

 

Výkonné sandále na platforme: zaujímavý štýl

 

Úplným opakom sandálov na stĺpiku s tenkými pásikmi sú topánky na ťažkej platforme. Tento typ obuvi tiež pridáva výšku, ale zároveň by mal byť správne štylizovaný, pretože inak by sa mohli zdať pre postavu príliš ťažké. Aby sa tak nestalo, stojí za to zamerať sa na pastelové farby, ktoré sú v tejto edícii obzvlášť módne. Silná forma topánok bude vyvážená jemnou farbou a vytvára tak celkový perfektný vzhľad. Tento typ obuvi bude vyzerať dobre so skladanými sukňami, ale tiež so širokými nohavicami, ktoré budú v móde opäť v lete a na jar.

 

 

Platforma a hrubý podpätok, t. j. stabilný základ

 

Zaujímavým typom sandálov sú otvorené topánky na stĺpiku s platformou vpredu. Tento typ obuvi je v skutočnosti kombináciou dvoch trendov a výrazne zúži nohu. Stojí za to využiť, že si dámske sandále na podpätku obujeme k farebným šatám. V prípade letných štýlov s kvetinami bude dobré zladiť farbu topánok so vzorom viditeľným na látke šiat. Aby celok vyzeral sviežo, môžu topánky korešpondovať s ďalšími doplnkami – napr. farbou opasku alebo sponami do vlasov.

 

Ploché sandále, voľba pre najlepšie pohodlie

 

Skvele fungujú aj ​​letné topánky na platforme alebo iba ploché topánky, ktoré k úspechu nevyžadujú príliš veľa. V prípade jednoduchej obuvi stojí za to zachovať proporcie. Platformové modely budú vyzerať dobre so silnými, širokými pruhmi a tie na plochej podrážke – s tenkými. Oba typy obuvi sú trendy, takže tu si môžete vybrať, čo chcete. Platformy sú modernejším a silnejším stylingovým riešením, takže budú dobrou voľbou pre športový outfit, kým jemnejšie sandále s tenkými ramienkami je možné nosiť so vzdušnými šatami v boho štýle.

Pridaj komentár