Perfektné topánky na jeseň? Tenisky!

Aj keď sú tenisky spojené hlavne s letom, sú tiež ideálne pre jesennú sezónu. Sú ľahké, pohodlné a predovšetkým sa hodia k akémukoľvek štýlu. Navyše vám umožnia spomenúť si na teplé letné dni, vyvolajú krásne spomienky a úsmev na tvári.

 

Pohodlie a komfort

Tenisky sú obvykle prvou obuv, ktorú si vyberieme po vložení zimných topánok do šatníka. Sprevádzajú nás celú jara a leto, takže sa neoplatí vzdať sa ich ani na jeseň. Začiatok jesene obvykle znamená krásne, slnečné dni. Aj keď je teplota vzduchu nižšia, je stále relatívne teplo. V lete si obvykle môžete dovoliť neponáhľať sa, byť uvoľnenejší, kým na jeseň sa vraciame v plnej rýchlosti. Ráno musíte vziať deti do školy a poobede s nimi aktívne tráviť čas na prechádzke. Pre každodenné práce budete potrebovať pohodlné dámske tenisky. Pohodlie, ktoré tieto topánky poskytujú, je neoceniteľné, a preto ich milujú milióny žien po celom svete.

tenisky

Základ pre úspešný štýl

Jesenná štylizácia vyžaduje dobrý základ v podobe správnej obuvi. Dámske tenisky sa hodia k jesenným šatám aj nohaviciam. Nosiť tenisky so šatami alebo sukňou je módne už niekoľko sezón. Na jeseň sú k šatám skoro povinné pančuchy – tenšie či mierne teplejšie sú ideálne aj do tenisiek. Dámske tenisky budú tiež skvelo vyzerať spoločne s nohavicami – dobre fungujú s džínsami, menčestrovými alebo dokonca s textilnými nohavicami. Pamätajte, že aj keď ide o topánky určené pre nosenie hlavne v suchých dňoch, niektoré modely sú vyrobené tak, aby ich bolo možné nosiť aj keď vonku prší. Tajomstvo spočíva v materiáli, z ktorého sú vyrobené. Tenisky tiež budú vhodné ako obuv na zmenu, napríklad do práce. Na konci jesene si obvykle vyberáte čižmičky či čižmy, ale sedieť v nich celý deň v práci nie je pre naše nohy zdravé a môže to dokonca viesť aj k mykóze. Preto je dobré takúto obuv vymeniť za ľahšiu, pretože aj keď sú možno tenisky spojené so školskými rokmi, sú veľmi vhodné.

Ak stále premýšľate, ktorá obuv bude na jeseň najpraktickejšia a najpohodlnejšia, existuje iba jedna odpoveď – tenisky! V obchodoch sú k dispozícii v mnohých zaujímavých dizajnoch a farbách, takže určite nájdete perfektný model, ktorý bude ladiť s vašimi každodennými štylizáciami na jeseň, najmä v teplejších dňoch.

Pridaj komentár