Topánky na jeseň pre každú ženu!

Pohodlné, atraktívne a vhodné aj do nepriaznivého počasia, to je niečo, čo každá žena chce mať vo svojej garderóbe. Keď sledujeme tieto potreby, tak jesenným uliciam už roky kraľujú čižmičky. Sú k dispozícii v rôznych variantoch a ich nespornou výhodou je univerzálnosť. Môžete ich jednoducho skombinovať s elegantným oblečením – sukňami a kabátom, ako aj so športovou bundou a džínsami. Preto nie je čudné, že patria medzi najmódnejšie jesenné dámske topánky.

 

Čižmičky – univerzálna jesenná obuv!

Výrobcovia dámskej obuvi dbajú o rôznorodosť výberu, aby si každá dáma mohla vybrať niečo pre seba. Nie je to inak ani v prípade jesenných dámskych topánok, teda čižmičiek. Existujú v rôznych farbách, môžu byť vyrobené z kože, eko kože alebo semišu. Nájdeme modely minimalistické, teda s jednoduchým dizajnom, ako aj viac extravagantným, teda s rôznymi ozdobami, najčastejšie sú to kovové ozdoby, spony alebo cvoky. Môžu to byť topánky na podpätku alebo aj na úplne plochej podrážke, nazúvacie, na zips alebo viazané. Je to dokonalý výber, ak ide o jesenné dámske topánky, pretože majú plný zvršok, ktorý siaha minimálne za členok. Vďaka tomu zabezpečujú stabilitu a teplo.

Pohodlné jesenné topánky na podpätku!

Ak ide o topánky na podpätku, tak jedným z najmódnejších variantov posledných sezón sú čižmičky typu kovbojky, ktorých podpätok väčšinou nie je veľmi vysoký. Častým výberom sú aj čižmičky na podpätku s jednoduchým dizajnom, ktoré sú skvelou alternatívou pre dámy, ktoré sa necítia dobre na tenkých podpätkoch. Aj keď sa to nezdá, tak čižmičky na podpätku sú dobrou voľbou na jeseň a to aj pri daždivom počasí.

Dôležité je, že čižmičky sa hodia prakticky do každej štylizácie. Správne vybrané doplnia jesenný outfit a dodajú mu individuálny vzhľad. Podľa príležitosti jeden a ten istý model môže byť na každodenné chodenie a inokedy môže vyzerať veľmi elegantne.

Prečo stojí za to investovať do jesenných dámskych topánok?

Všetci sa radi cítia pohodlne na jeseň aj v zime – a naše nohy chcú tiež prítulné miesto v chladnejších obdobiach roku! Prítulné jesenné topánky zohrievajú nohy v chladnejších dňoch a sú vhodné na každé počasie, na sneh aj ľad. Klasické jesenné topánky, také ako čižmičky, spájajú módne vzory so zateplením a materiálom odolným voči poveternostným podmienkam a aj s kvalitným spracovaním. Módne topánky zo súčasnej jesenno-zimnej kolekcie sú špeciálne podšité a ich kvalitná koža je vhodná aj na veľmi chladnú zimu.

Pridaj komentár